50'ye yakın suni çim sahayı gençlerin hizmetine sunan Pendik Belediyesi, ilçedeki 14 amatör kulübe de ayrım yapmadan her türlü desteği sağlıyor.

Kurtköyspor Kulübü 2015-2016 sezonu açılış törenine katılan Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, 50’ye yakın suni çim sahayı gençlerin hizmetine sunduklarını belirterek,  ilçedeki 14 amatör kulübe ayrım yapmadan her türlü desteği vermeye devam edeceklerini söyledi.

Amatör liglerde 9 takımla mücadele veren Kurtköyspor Kulübü, yeni sezonunun açılışını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.  210 lisanslı,  300’ü futbol okullarında olmak üzere 510  futbolcusuyla geleceğin örnek futbolcularını da yetiştiren kulüp,  törende futbol okulları katılım belgelerini de  dağıttı.

Kulüp tesislerinde düzenlenen törende Pendik Belediye Başkanı Dr.Kenan Şahin, Ak Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Ali Pulcu, belediye başkan yardımcıları  da yer alarak kulüp yöneticilerini, sporcuları  ve ailelerini yalnız bırakmadı. Kulüp Başkanı Önder Akpınar, Belediye Başkanı Dr.Kenan Şahin'e kulübe verdiği büyük katkılardan dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Belediye Başkanı dr. Kenan Şahin de törende yaptığı konuşmada ilçedeki 14 amatör kulübe ayrım yapmadan her türlü desteği vermeye gayret ettiklerini söyledi. Gençlerin spor yapabilmesi için 50’ye yakın suni çim sahayı hizmete sunduklarını  belirten Başkan Şahin, geleceğin milli futbolcularının  burada yetişmesi için emek veren spor adamlarına da teşekkür etti.

Ana Sayfa Tüm Haberler