Dr. Kenan Şahin ve Anadolu Yakası Belediye Başkanlarından Gazi Meclis'e geçmiş olsun ziyareti

Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Anadolu yakası belediye başkanları ile birlikte 15 Temmuz’da darbeci hainler tarafından bombalanarak hasar gören  TBMM’ni ziyaret ederek  Meclis Başkanı İsmail Kahraman, bakanlar ve milletvekillerine geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Aralarında Başkan Kenan Şahin’in de bulunduğu İstanbul Anadolu yakasındaki AK Partili ilçe belediye başkanları,   TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı makamında ziyaret ederek  geçmiş olsun dileğinde bulundular.  Darbe girişimi gecesi yaşananların değerlendirildiği görüşmede Meclis’e e saldırı olmasına rağmen ayrılmadıklarını hatırlatan Kahraman, demokrasi ve milletin darbeyi yendiğini söyledi.  Belediye Başkanları,  15 Temmuz gecesi  darbeci hainler tarafından bombalann Gazi Meclis’in  hasar gören bölümlerini de gezerek yaşanan tahribatı yakından gördüler.

Başkan Şahin ve ilçe belediye başkanları Ankara ziyaretleri kapsamında sırasıyla  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş,  Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ’la bir araya geldi. 

Ana Sayfa Tüm Haberler