Kardeş şehir belediyelerinden Novi Pazar’ın yeni Belediye Başkanı Nihat Bişevac ve beraberindeki heyet, Dr. Kenan Şahin’e ziyarette bulundu

Kardeş şehir belediyelerinden Novi Pazar’ın yeni Belediye Başkanı Nihat Bişevac ve beraberindeki heyet, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’e ziyarette bulundu.

Sancak bölgesinin önemli kentlerinden biri olan Sırbistan’a bağlı Novi Pazar’da geçtiğimiz mayıs ayında göreve gelen Belediye Başkanı Nihat Bişevac, kardeş şehir Pendik Belediyesiyle ilişkileri güçlendirmek amacıyla Dr. Kenan Şahin’i ziyaret etti. İki ülke arasında işbirliğini arttırmak ve  karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla Pendik’e gelen Başkan Bişevac, ziyaret esnasında “Geçmiş yönetimle başlattığınız kardeşlik ilişkilerinin yeni dönemde de artarak devam edeceğini ümit ediyorum. Bizlere gösterdiğiniz yakın ilgi ve alaka için teşekkür ederim.” dedi.

Yaklaşık bir saat süren görüşmenin ardından misafir başkana hediye takdiminde bulunan Başkan Şahin, Reza Hemmatirad’ın Okçular Tepesi “15 Temmuz Kahramanları” adlı sergisini de gezdirdi.

Ana Sayfa Tüm Haberler