24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası'na Dr. Kenan Şahin de eşlik etti.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası, Pendik’teki öğretmenlere heyecan dolu iki gün yaşattı.  Turnuvanın ilk gününde Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin de öğretmenlerin mücadelesine eşlik etti. 

Pendik Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ilçedeki okullarda görev yapan öğretmenler arasında düzenlediği Masa Tenisi Turnuvasında, öğretmenler şampiyonluk için kıyasıya mücadele etti. Sülüntepe Mahallesi Şehit Burhan Öner Spor Kompleksinde düzenlenen turnuvanın ilk gününde gerçekleşen müsabakalara Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin de katılarak açılış maçını yaptı.  Başkan Şahin, turnuvaya katılan tüm öğretmenlere başarılar dilerken 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü de kutladı.

İki gün süren karma turnuvada 1.liği Pendik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Erkan Gündoğdu kazanırken 2.liği 80. Yıl Nuh Çimento Anadolu Lisesi’nden Uğur Şengül, 3.lüğü Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu’ndan Orhan Zengin ve 4.lüğü ise Orhangazi İmam Hatip Orta Okulu’ndan Serdar Yılmaz kazandı. Dereceye giren öğretmenlere ödülleri, 24 Kasım Öğretmenler Gününde Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek törenle verilecek.

Öğretmenlere 24 Kasım hediyesi

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Pendik’teki 150 okulu tek tek ziyaret eden ekipler,  görev yapan 7 bin 200 öğretmene Pendik Belediyesinin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla hazırladığı hediyeleri dağıtarak öğretmenler gününü kutladı.

Ana Sayfa Tüm Haberler