Pendik Belediyesinin sosyal tesisleri arasında bulunan PenCR Sanat Kahve, hem mekanını hem de menüsünü genişleterek PenCR Çarşı adıyla kapılarını açtı.

PenCR Çarşı adıyla Gazipaşa Caddesi’nde hizmet vermeye başlayan Pendik Belediyesi Sosyal Tesisi, keyifli ortamıyla kısa sürede vatandaşların  buluşma noktası oldu.  Dr. Kenan Şahin de mekanı ziyaret ederek Pendiklilerle sıcak bir sohbet gerçekleştirdi.

Pendik Belediyesinin sosyal tesisleri arasında bulunan PenCR Sanat Kahve, hem mekanını  hem de menüsünü genişleterek  PenCR Çarşı adıyla kapılarını açtı.  Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi yanında keyifli bir mola yeri haline getirilen PenCR Çarşı,  vatandaşlara  hizmet vermeye başladı. Tadilata girerek kapalı alanı büyütülen mekan, menüsünü de zenginleştirdi. Dekorasyonu ve tadıyla dikkat çeken PenCR Çarşı, kısa sürede Pendiklilerin yeni buluşma noktası haline geldi. Özellikle kahvaltı seçenekleriyle öne çıkan PenCR Çarşı,   pasta ve kahve çeşitleriyle, şerbetleri ve bitki çayları da  dikkat çekiyor.  80 kişilik kapasitesi bulunan mekan, her gün 07.30-21.00 saatleri arasında hizmet veriyor. 

Başkan Şahin sıcak ortamı Pendiklilerle paylaştı

Dr. Kenan Şahin de PenCR Çarşı’yı ziyaret ederek keyifli ortamı Pendiklilerle paylaştı.   Vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılanan Başkan Şahin,  masalarına konuk olarak bir süre  sohbet etti.

Ana Sayfa Tüm Haberler