İlçe genelinde 7 ayrı noktada Ramazan çadırları kuran Pendik Belediyesi iftara yolda yakalanan vatandaşları da unutmuyor.

İlçe genelinde 7 ayrı noktada Ramazan çadırları kuran Pendik Belediyesi iftara yolda yakalanan vatandaşları da unutmuyor. Metro çıkışlarındaki iftarlık ikramına Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin de katılarak vatandaşlara hoş bir sürpriz yaptı.

Pendik Belediyesi, her akşam binlerce insanı iftar çadırlarında bir araya getirirken iftar saatinde yolda bulunan vatandaşları da ihmal etmedi. Belediye ekipleri, Metro çıkışlarında kurduğu stantlarda içinde hurma, simit, kaşar peyniri ve ayrandan oluşan iftariyelikler  dağıtıyor. Ayaküstü kolayca oruçlarını  açan vatandaşlar, belediyenin sağladığı hizmetten dolayı memnuniyetlerini sosyal medyada paylaşarak dile getirdi.

Pendik Metro İstasyonundaki iftariyelik dağıtımına Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin de katıldı. Metro çıkışı karşılarında elindeki iftar paketiyle Başkanı gören vatandaşlar hem şaşırdı hem de hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Ana Sayfa Tüm Haberler