Bir halı saha da Kaynarca’ya

Sporu bir yaşam biçimi haline getirmeyi amaçlayan Pendik Belediyesi, bu alandaki  yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor. Birçok noktada spor kompleksi inşaatı ve halı saha yapımını sürdüren Pendik Belediyesi, Kaynarca Mahallesi’ni de yeni bir halı sahaya kavuşturacak.  

 

Pendik Belediyesi tarafından ilçenin farklı noktalarına halı saha yapımları devam ediyor. Çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren ekipler, Kaynarca Mahallesi’ne de bir halı saha kazandırmak için kolları sıvadı. Zirve ve Badem Sokak Mevkii’ne yapılacak halı sahanın proje çalışmaları sürüyor. Projenin üst kısmı halı saha, alt kısmı ise idari bölüm ve soyunma odalarından oluşuyor. Projesi tamamlanma aşamasında olan halı sahanın kısa süre içerisinde inşasına başlanması hedefleniyor. Daha önce Pendik Belediyesi, Pendik Endüstri Meslek Lisesi’ne FIFA standartlarında bir futbol sahası; Çamlık Mahallesi Sarmaşıkevleri Mevkii’ne ve Ramazanoğlu Mahallesi Turan Kutlu Parkı’na halı saha inşa etmişti. Velibaba Mahallesi ve Güllübağlar Mahallesi’nde birer halı sahası olan etüt merkezleri inşaatı ise devam ediyor.

 

 

Bir süre önce halı saha yapılacak alanı gezen Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin,  bölgenin en kısa zamanda tesise kavuşması için gerekli talimatları verdi.

Ana Sayfa Tüm Haberler