Pendikspor ara sezonda gerçekleştirdiği yeni transferleri tanıttı.

Pendikspor yönetimi  sezonda 2. yarının başlaması nedeniyle düzenlenen basın toplantısında ara sezonda gerçekleştirdiği yeni transferleri tanıttı. Kulüp Başkanı Sami Bayram takımın yeni transferlerle daha da güçlendiğini belirtirken, Belediye Başkanı Şahin ise Pendikspor’un her yönden şampiyonluğa hazır olduğunu kaydetti.

2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Pendikspor,  4 yeni transferle sezonda 2. yarıya başlıyor. Bu nedenle bir basın toplantısı düzenleyen Pendikspor yönetimi, ara sezonda gerçekleştirdiği dört yeni transferin tanıtımını yaptı. Gülistan Sofrası'nda gerçekleşen toplantıya, Pendikspor Başkanı Sami Bayram ile yönetim, teknik heyet ve fotbolcular; Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ve başkan yardımcıları İzzet Öztop, Süleyman Pergel, Vahap Doğan, Ramazan Öztürk ile  basın mensupları katıldı.

Bayram: Yeni transferlerle takım daha da güçlendi

Toplantıda konuşan Pendikspor Başkanı Sami Bayram, takımın ilk yarıda oldukça etkili bir performans ortaya koyduğunu belirtti. Bayram, “Devre arasında oldukça faydalı bir kamp gerçekleştirdik. 8 gün Antalya’da ve bir haftadır burada oldukça yoğun antrenmanlar gerçekleştirildi. Yarı sezonun başlamasıyla bazı oyuncularımızla yollarımızı ayırdık. Bazı oyuncularımızı ise 3. lig takımlarına kiraladık. Sezon sonunda dönecekler. Kendilerine başarılar diliyorum. Teknik heyetimizin raporları sonucu önemli ve yerinde transferler gerçekleştirdik. Ekibimiz artık daha güçlü ve tüm Pendikspor camiasının şampiyonluğa olan inancı tamdır” dedi. Bayram, Pendikspor’u 5 yıldır olduğu gibi bu önemli süreçte de hiç yalnız bırakmayan Başkan Şahin’e de teşekkür etti.

Şahin: Pendikspor şampiyonluğa her yönden hazır

Ardından konuşan Belediye Başkanı Şahin, Pendikspor’un bu sezon şampiyonluğa her yönden hazır olduğunun altını çizerek, “Pendikspor’un yükselişi sadece bir sezonluk değil. Asansör takım asla olmayacaktır. Kalıcı bir başarı için güçlü bir yönetim ve camia olarak bizler de varız. 5 yıldır ilçede de sporun gelişmesi adına çok önemli ve istikrarlı çalışmalar sürdürüyoruz” dedi.

Pendikspor’un yeni transferleri göz doldurdu. 

2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Pendikspor,  1. Lig hedefine dört yeni transferle daha da yaklaştı. İşte yeni transferler:

Emre Pehlivan – 1993 doğumlu Pehlivan İnegölspor’dan transfer edildi. Sağ-Sol Açık menkilerde oynuyor.

H. Hakan Hacıbektaşoğlu – 1984 doğumlu Hacıbektaşoğlu  Bayrampaşa’dan transfer edildi. Ön Libero mevkisinde oynuyor.

Berat Çetinkaya – 1991 doğumlu Çetinkaya Beşiktaş’tan tranfer edildi. Stoper mevkisinde oynuyor.

İlyas Çakmak – 1988 doğumlu Çakmak Altay’dan transfer edildi. Forvet mevkisinde oynuyor.

Ana Sayfa Tüm Haberler