Lider gençler için ‘Geleceğe El Ver’ projesi, düzenlenen sertifika töreni ile sona erdi.

Lider gençlerin yetiştirilmesi amacıyla başlatılans ‘Geleceğe El Ver’ projesi, düzenlenen sertifika töreni ile sona erdi. Hem gönüllüleri hem de gençleri tebrik eden Belediye Başkanı Kenan Şahin “Bu maya tuttu. Daha yapacak çok hayır işi var. Allah bu işe gönül verenlerden razı olsun.” dedi. 

Pendik Gönülver Derneği ve Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliği ile hazırlanan  ‘Geleceğe El Ver’ projesi, düzenlenen sertifika töreni ile sona erdi. ‘Topluma örnek teşkil edecek, lider gençler yetiştirilmesinin’ amaçlandığı projede  yer alan gençlere sertifikaları Crowne Plaza’da verildi.  Gençler, programda sunumlarını yaparak bugüne kadar gerçekleştirdikleri  faaliyetleri kısaca anlattılar. Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşavirleri Emre Toploğlu ve Ömer Faruk Terzi’nin de katıldığı etkinlikte mini bir konser de veren ‘Geleceğe El Ver’ projesi gençleri, müzikal becerilerini de göstermiş oldular.

Başkan Şahin; “Daha yapacak çok hayır işi var”

Programın açılış konuşmasını yapan Gönülver Derneği Başkanı Gülbahar Durmuş,  2014 yılında başlayan  ‘Gelece El Ver’ projesine katılan gençlere teşekkür ederek, “Bu gençlerimiz çok kıymetli işler yaptılar”  dedi.   Programa katılan Belediye Başkanı Kenan Şahin ise hem Gönülver Derneği’ni hem de gençleri tebrik ederek, “Bu maya tuttu. Allah bu işe gönül verenlerden razı olsun. Gönüllülerle görevlilerin yaptığı işte kalite farkı oluyor. Bunu bu projede de görüyoruz” şeklinde konuştu. Gençliğin insan hayatında önemli bir dönem olduğunu belirten Başkan Şahin;  “Gençlik, enerjinin fazla,  ancak tecrübenin az olduğu bir dönem. Bu anlamda gençleri doğru ve iyi yola yönlendirmek gerekiyor.” diyerek  daha yapacak çok hayır işi olduğunu vurguladı.

Ana Sayfa Tüm Haberler