28.5.2018 00:00
Pendik Belediyesinin artık gelenekselleşen çocuk iftarı, küçükleri bir kez daha Ramazan ruhuyla buluşturdu. Çoğu belki de ilk oruçlarını tutmanın heyecanını yaşayan çocuklar, renkli bir iftar ortamı yaşadı.
23.5.2018 00:00
Engelliler ve ailelerine yönelik iftar yemeğine katılan Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Engelsiz Atölye’de servis komisi eğitimi alan down sendromluların yakın bir zamanda belediyeye ait işletmelerde çalışacağını açıkladı.
22.5.2018 00:00
Pendik Belediyesi, Pendik Eğitim Kültür Yardımlaşma Vakfı ve bağışçı katkılarıyla Sülüntepe Mahallesi'nde inşasına başlanan 24 derslikli ilkokulun temeli törenle atıldı. Okulun örnek bir işbirliği içerisinde inşa edildiğini belirten Başkan Şahin: "PEKAV, bağışçımız, belediyemiz ve iştirak şirketimiz PENYAPSAN işbirliğiyle bu okulumuzu yapacağız." dedi.
20.5.2018 00:00
Ulusal ve Uluslararası turnuvalardaki başarılarıyla Pendik’in gururu olan 73 şampiyon ve derece sahibi sporcu, düzenlenen törenle ödüllendirildi. Törende ayrıca Pendik Okul Spor Şenlikleri'nde dereceye giren 1.602 başarılı öğrenci de madalya ve kupalarını aldı.
19.5.2018 00:00
Pendik’te hayırseverlerin yardımıyla depreme dayanıklı ve konforlu camilerin açılışları sürüyor. Sultanlar Grubu Başkanı Şeref Yıldız’ın bağışıyla yapımına başlanan Selahattin Yıldız Şeyhli Merkez Camii Temel Atma Töreni, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın da katılımıyla düzenlendi. Kur’an Tilavetinin ardından konuşan hayırsever işadamı, Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’in Pendik’e unutulmayacak eserler kazandırdığını belirterek “Bu cami bizim Sancaktepe ve Anadolu Hisarı’nın ardından yaptırdığımız üçüncü cami. Biz yaptırıyoruz; ama Başkan Dr. Kenan Şahin’in gayretleri olmasaydı bu camiyi yapmak nasip olmazdı.” dedi.
İlk Geri « 11 12 13 14 15  » İleri Son 
Dr. Kenan ŞAHİN
Pendik Belediye Başkanı