6.3.2018 00:00
Pendik’in gözbebeği Gazipaşa Caddesi yenileniyor. Caddenin altyapısı revize edilerek güçlendirilecek. Konuyla ilgili bölge esnafını bilgilendiren Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, üç etapta gerçekleşecek çalışmayla caddenin imajına değer katacaklarını söyledi.
27.2.2018 00:00
Kent geneline birçok spor merkezi ve antrenman sahası kazandıran Pendik Belediyesi, spor yatırımlarına yenilerini eklemek için çalışmalarına hız verdi. Proje ve ihale süreç hazırlıklarının sürdüğü 12 spor salonu için düğmeye basan Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin: “Kente kazandırdığımız tesislerle sporseverlere sağlıklı bir hayat sunmak ve ülke sporuna geleceğin şampiyonlarını kazandırmak istiyoruz.”dedi.
17.2.2018 00:00
Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Dünya Sağlık Örgütü’nün Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da düzenlediği Avrupa Sağlıklı Şehirler Ağı Belediye Başkanları Zirvesi’ne katıldı. Başkan Şahin, katıldığı oturumda Suriyeli mülteciler konusunda Pendik’teki çalışmaları anlattı.
7.2.2018 00:00
Pendik Belediyesinin yerli yazılım ve milli teknoloji kullanma konusundaki kararlığını vurgulayan Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin: “Türkiye’nin geleceği ve teknolojide dışa bağımlılığı azaltmak için bütün belediyelere rol model olmak sorumluluğuyla hareket ediyoruz.” dedi.
4.2.2018 00:00
Mozaik Sanatçısı Meyçem Ezengin ve öğrencilerinin cam mozaiklerinden oluşan “Bir Arada Mozaik” adlı sergisi Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi’nde açıldı. İBB Başkanı Mevlut Uysal’ın da gezdiği sergi 11 Şubat’a kadar gezilebilecek.
İlk Geri 1 2 3 4 5  » İleri Son 

Dr. Kenan ŞAHİN
Pendik Belediye Başkanı