21.11.2017 00:00
Dr. Kenan Şahin, Ömer Çam Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle “Gençler Soruyor” Programında buluştu. Bu kez soruları Başkan Dr. Kenan Şahin sordu.Ürdün’e dil eğitimi için giden 50 öğrenciye Ürdün’ün siyasi ekonomik ve askeri yapısı hakkında sorular soran Başkan Şahin, bölgedeki siyasi gelişmeleri değerlendirdi.
20.11.2017 00:00
Pendik’in ulaşım ve trafikle ilgili sorunlarını çözmek amacıyla dev bir otopark hamlesi başlatan Pendik Belediyesi, uygulamada da yeni bir anlayış getirmeye hazırlanıyor. İlk olarak Mostar Viyadüğü kenarında inşa edilen katlı otoparkta başlatılacak yeni uygulamayla vatandaşlara otopark tapusu verilecek. Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin: “Bu otopark, Türkiye açısından örnek bir mevzuat değişimine yol açacak.” dedi.
16.11.2017 00:00
Pendik Belediyesinin imar uygulama çalışmaları bir mahallenin daha yüzünü güldürecek. Ahmet Yesevi Mahallesinde yürütülen imar uygulama çalışmasını tamamlayan Pendik Belediyesi, 720 hak sahibini tapularına kavuşturuyor.
9.11.2017 00:00
Tezhip Sanatçıları Nilüfer Kurfeyz, Selim Sağlam ve öğrencilerinin hazırladığı “Muhabbet” adlı tezhip sergisi açıldı. 51 eserin yer aldığı sergiyi sanatçılar ve vatandaşlarla birlikte gezen Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin: “Tezhip, sabır sanatıdır. Bu anlamda çok güzel bir sergiyi izliyoruz.” diyerek tüm Pendiklileri sergiye davet etti.
3.11.2017 00:00
Pendik Belediyesi, Türkü Çınarı Mükerrem Kemertaş için vefa gecesi düzenledi. Alkışlar eşliğinde salona gelen Mükerrem Kemertaş’a Pendikliler yoğun ilgi gösterdi. Etkinliğe katılan İzzet Altınmeşe ve Belkıs Akkale gibi sanatçılar vefa borçlarını güzel türküler seslendirerek gösterdi. Kemertaş’ın elini öperek sağlık ve afiyetler dileyen Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, gösterdikleri ilgiden dolayı da Pendiklilere teşekkür etti.
İlk Geri 1 2 3 4 5  » İleri Son 

Dr. Kenan ŞAHİN
Pendik Belediye Başkanı