3.2.2018 00:00
Pendik Belediyesi tarafından ANDY-AR şirketine yaptırılan anket çalışması, ilçe halkının belediyenin hizmetlerinden genel olarak yüzde 68,2 oranında memnun olduğunu ortaya koyuyor. 3 bin kişi üzerinde yapılan ankette vatandaşların en memnun bulduğu hizmetlerin başında temizlik, e-belediyecilik ve çağrı merkezi çalışmaları geliyor.
31.1.2018 00:00
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Pendik’e yeni yatırımlar kazandırmak için çalışmalarına hız verdi. İBB Başkanı Mevlüt Uysal ve Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, kentte devam eden çalışmalar ve hayata geçirilecek projeler hakkında görüşmek için bir araya geldi.
28.1.2018 00:00
Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, terör örgütü PKK/YPG'ye düzenlenen Zeytin Dalı Harekâtı’yla ilgili yaptığı açıklama nedeniyle Türk Tabipler Birliği’ni (TTB) kınadı. Başkan Şahin, kendisinin de bir hekim olduğunu hatırlatarak başladığı yazısında birliği, millete ihanet eden güçlerin sözcülüğünü yapmakla suçladı.
24.1.2018 00:00
Vatandaşların sağlık ve huzuru için görev yapan Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Pendik Belediyesinin teknolojiye yaptığı yatırımlarla sahada çok daha hızlı ve etkin hale getiriliyor. Bu yıl kamera sistemli tam donanımlı araçlar ve teknolojik cihazlarla tamamen mobil uygulamaya geçildi. Ekipler, artık ofise gitmeden sadece bölgelerde çalışıyor, denetim ve işlemleri anında ve yerinde yapıyor.
17.1.2018 00:00
Pendik Belediyesi ocak ayının ikinci panelini Kudüs Şairi olarak hafızalarda yer eden Nuri Pakdil için düzenledi. Panelde, fikirlerinden şiir ve yazılarına kadar Pakdil’in tüm hayatı konuklara anlatıldı. İleri yaşı nedeniyle panele katılamayan Nuri Pakdil, gönderdiği video aracılığıyla Pendiklilere “Gönlüm ve yüreğim sizlerle.” mesajını verdi.
İlk Geri 1 2 3 4 5  » İleri Son 

Dr. Kenan ŞAHİN
Pendik Belediye Başkanı